نحوه اتصال HTML های داخل برنامه اندروید اپن کارت به برنامه

یکی از قابلیت های برنامه اندروید اپن کارت اضافه کردن عناصر HTML بین عناصر صفحه اصلی برنامه است که این کار را میتوانید با استفاده از ادمین اپن کارت انجام دهید.

در این HTML ها شما میتوانید به سایت خودتان یا سایت های دیگر لینک دهید. در صورتی که شما نیاز داشته باشید مثلا تصویری قرار دهید که کاربر با کلیک روی آن به یک دسته بندی خاص درون خود اپلیکیشن وارد شود. برای این کار ما دو فرمت لینک قرار داده ایم تا شما بتوانید با استفاده از آن ها این کار را انجام دهید.

اضافه کردن لینک به محصولات یک دسته بندی:

فرمت لینک بصورت opencart://cat/?id={categoryID}&title={title} است که در اینجا {categoryID} شناسه دسته بندی مد نظر است و {title} عنوان بالای صفحه برنامه است. به عنوان مثال:

opencart://cat/?id=57&title=تبلت

در صورتی که از شناسه دسته بندی اطلاع ندارید. میتوانید در ادمین اپن کارت به قسمت دسته بندی ها مراجعه کنید و هر دسته بندی مد نظرتان را که میخواهید ویرایش کنید و همان گونه که در عکس زیر مشخص است، شناسه دسته بندی را بدست آورید:

اضافه کردن لینک به محصولات دارای یک کلیدواژه:

در صورتی که بخواهید به کاربرتان لیست محصولات مشخصی را نشان دهید. ابتدا برای تمام آن محصولات یک کلیدواژه خاص در ادمین اپن کارت قسمت محصولات قرار دهید.
سپس در HTML لینکی با فرمت opencart://keyword/?id={keyword}&title={title} به تصویر یا متن خود لینک کنید که در اینجا {keyword} کلیدواژه مد نظر است و {title} عنوان بالای صفحه برنامه است. به عنوان مثال:

opencart://keyword/?id=yalda&title=جشنواره شگفت انگیز

اضافه کردن لینک به یک محصول:

فرمت لینک بصورت opencart://product/?id={productID}&title={title} است که در اینجا {productID} شناسه محصول مد نظر است و {title} عنوان بالای صفحه برنامه است. به عنوان مثال:

opencart://product/?id=40&title=آیفون

در صورتی که از شناسه محصول اطلاع ندارید. میتوانید در ادمین اپن کارت به قسمت محصولات مراجعه کنید و هر محصول مد نظرتان را که میخواهید، ویرایش کنید و همان گونه که در عکس زیر مشخص است، شناسه محصول را بدست آورید:

بازکردن صفحه اصلی اپلیکیشن

برای باز کردن صفحه اصلی برنامه هنگامی که کاربر بر روی نوتیفیکیشن کلیک کرد از این عبارت استفاده کنید:

opencart://main/?id=&title=

 

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *